6. ročník Festivalu Sedleckých vín

Pozvánka na již 6. ročník Festivalu Sedleckých vín.

Festival Sedleckých vín

  • 5. čevence 2014 se uskuteční již 6. ročníku Festivalu Sedleckých vín, který je příležitostí pro setkání všech fanoušků Sedleckých vín.

Filosofií festivalu je to, aby návštěvník neplatil žádné vstupné a platil pouze za ochutnání vína, které si sám vybere. Celým dnem se line bohatý kulturní program. Zajištěno je i kompletní občerstvení v podobě grilovaných specialit, masa na rožni, ryb, klobás, langošů apod.

Během festivalu můžete ochutnat celou kolekci našich vín, vína přívlastková, archivní, ledová i slámová a vína si i domů zakoupit.V minulých ročnících na festivalech vystoupil vítěz soutěže X Factor Jiří Zonyga, retro skupina Melody Gentlemen, filmová Saxana Petra Černocká, skupina Maxim Turbulenc, bavič Vladimír Hron, Petr Kotvald.

V průběhu dne budeme losovat spotřebitelskou soutěž o vlastní výrobky.

Program festivalu:

10:00 hod               zahájení akce

11:00 – 17:00 hod  Jožka Šmukař se svojí cimbálovou muzikou

17:00 – 18:00 hod  Josef Laufer

18:00 – 24:00 hod hudební skupina Genetic

24:00 .....                konec akce

http://www.smukar.cz/ 

http://www.joseflaufer.cz/ 

http://www.genetic.estranky.cz/ 

Akce je vhodná i pro rodiny s dětmi, pro které je v areálu připraven dětský koutek s houpačkami, klouzačkou, pískovištěm apod. Vítáni jsou také cyklisté, areál se nachází přímo na vinařské Valtické lichtenštejnské cyklostezce. Možnost stanování přímo v areálu ZD.