FESTIVAL SEDLECKÝCH VÍN 2014

Kulturní akce, na které mají příležitost setkat se všichni naši fanoušci.

I v letošním roce jsme pro Vás připravili FESTIVAL SEDLECKÝCH VÍN, a proto zveme širokou vinařskou veřejnost, všechny milovníky a přátele vína na jeho 6. ročník.

Festival se uskuteční již tradičně 5.července. Filosofií festivalu je to, aby návštěvník neplatil žádné vstupné a platil pouze za ochutnání vína, které si sám vybere. Celým dnem se line bohatý kulturní program. Zajištěno je i kompletní občerstvení v podobě grilovaných specialit, pečená kýta, ryby, maso, klobásy, langoše apod.

Během festivalu můžete ochutnat celou kolekci našich vín, vína přívlastková, archivní, ledová i slámová a vína si i domů zakoupit.

V minulých ročnících na festivalech vystoupil vítěz soutěže X Factor Jiří Zonyga, retro skupina Melody Genleman, filmová Saxana Petra Černocká, skupina Maxim Turbulenc, bavič Vladimír Hron, zpěvák Petr Kotvald a jiní.

V průběhu dne budeme losovat spotřebitelskou soutěž o vlastní výrobky.

 

Program festivalu:

10:00 hod               zahájení akce

11:00 – 17:00 hod  Jožka Šmukař se svojí cimbálovou muzikou

17:00 – 18:00 hod  Josef Laufer

18:00 – 24:00 hod hudební skupina Genetic

24:00 .....                konec akce

 

www.smukar.cz

http://www.joseflaufer.cz 

http://www.genetic.estranky.cz

  

Akce je vhodná i pro rodiny s dětmi, pro které je v areálu připraven dětský koutek s houpačkami, klouzačkou, pískovištěm apod. Vítáni jsou také cyklisté, areál se nachází přímo na vinařské Valtické lichtenštejnské cyklostezce. Možnost stanování přímo v areálu ZD.

Těšíme se na Vás.