Festivaly Sedleckých vín v roce 2012

I v letošním roce pro vás připravujeme celkem tři festivaly Sedleckých vín

Příznivci výborných moravských vín, kvalitních pochutin a v neposlední řadě dobré muziky jsou srdečně zváni na naše tradiční Festivaly.

Na každém z festivalů můžete ochutnat celou škálu Sedleckých vín, včetně vín archivních, ledových i slámových. Všechna vína si zde samozřejmě můžete i zakoupit. Součástí bohatého programu je spotřebitelská soutěž o vlastní výrobky.

Začátek akce je pokaždé v 10 hodin dopoledne a vstup je samozřejmě zdarma.

Termíny Festivalů Sedleckých vín v roce 2012

5. července 

  Hlavním tahákem v pořadí prvního Festivalu Sedleckých vín bude populární taneční skupina Maxim Turbulenc, která za dobu své historie prodala již více než půl milionu desek a z jejíž písničkami se setkal snad každý z nás. Neméně zajímavé bude vystoupení známého moravského zpěváka Jožky Šmukaře s cimbálovou muzikou. Večer zahrají k tanci a poslechu taneční skupina Genetic.

www.smukar.cz

www.maximturbulenc.cz

www.genetic.estranky.cz


28. července 

V pořadí duhý letošní Festival Sedleckých vín zahají cimbálová muzika Notečka z Břeclavi.Hlavním hitem celého dne bude vystoupení známé ostravské zpěvačky Heidi Janků. Příjemným zakončením dne bude jistě spousta populárních písniček v podání tradičního hosta našich festivalů skupiny Onkels.

www.cmnotecka.cz

www.heidy.cz

www.onkels.cz


18. srpna 

Zlatým hřebem a zakončením doufejme úspěšné série Festivalů bude vystoupení moderátora, baviče a výborného zpěváka Vladimíra Hrona, který proslul pásmem televizních pořadů Jsou hvězdy, které nehasnou. Dále se o zábavu postará cimbálová muzika Notečka a taneční skupina Genetic.

www.vladimirhron.cz

www.notecka.cz

www.genetic.estranky.cz