Pozvánka na turistickou sezónu 2013

Přijměte srdečné pozvání na spoustu akcí, které v letošním roce připravujeme.

V letošním roce připravujeme několik zajímavých akcí přímo v areálu zemědělského družstva a degustačního stánku.

Hlavním tahákem sezóny bude již tradičně Festival Sedleckých vín, který se bude konat 5. července. Nebude chybět kvalitní cimbálová muzika Jožky Šmukaře, hlavní hvězdou programu bude zpěvák Petr Kotvald a taneční večer bude patřit skupině Onkels. Zajištěno je i kompletní občerstvení v podobě grilovaných specialit, pečené selátko, ryby, maso, klobásy, langoše apod. Ochutnávka celé kolekce Sedleckých vín je samozřejmostí.

První květnovou sobotu otevíráme vinařskou turistickou sezónu v areálu našeho cyklostánku. Zde potom každou lichou sobotu během sezóny připravujeme cyklistické soboty spojené buď s cimbálovou muzikou nebo taneční muzikou s grilovanými a uzenými rybami a našimi vínečky.

Novinkou v naší nabídce bude i Vinařská benátská noc , která se koná 27.července. Po celý den zde bude nabízeno rozšířené občertsvení v podobě pečeného selátka, grilovaných specialit apod. Od 16:00 hod zahajujeme taneční zábavu za doprovodu skupiny Genetic. Vrcholem akce bude tradiční zakončení benátské noci s ohňostrojem.

Samozřejmostí je fungování tolik oblíbeného degustačního stánku pod pergolou přímo ve vinařství  od května do konce září.

Více informací vám rád poskytne Ing. Daniel Záblacký na tel.: 777 719 112.