Degustace zemských vín

Zážitkový program s degustací 10 vybraných zemských lahvových, neomezenou konzumací vybraných vín, večerním teplým a studeným rautem.

Degustace zemských vín

cena za osobu:  750,- Kč                                              počet osob v programu: 10 až 40 osob

Ochutnává se 10 druhů vybraných moravských zemských Sedleckých vín v komentované ochutnávce vedené zkušeným degustátorem. 

Součástí degustace je studený raut k vínu skládající se z moravských specialit jako škvarkové sádlo, nářezy z několika druhů šunek, sýrů, ovoce, zeleniny, vepřových škvarků, uzeného masa, špeku, ap.. a teplý raut ve formě guláše. Příloha je chléb. 

Celková délka je standardně 4 - 5 hod. Program je možné absolvovat po celý rok, začátek programu je zpravidla v 18,00 - 19,00 hod. a je kalkulovaný do půlnoci, pokud skupina návštěvníků má zájem strávit ve sklepě čas po 24,00 hod., je příplatek za celou skupinu 300,- Kč za každou započatou hodinu.

K tomuto programu si můžete objednat prohlídku sudového výrobního sklepa s ochutnávkou 3 vín, které se natahují pomocí koštýře přímo z výrobních sudů je atraktivním zážitkem a podívanou. Družstevní sklep v Sedleci je jedním z mála sklepů v ČR provozující sudovou technologii v této velikosti. Součástí prohlídky je samozřejmě výklad o historii vinařství Sedlecká vína, vinicích a způsobech zpracování hroznů stejně jako vinifikačních postupech.
 
Délka programu je do 1 hod. Pokud je prohlídka součástí jiného programu je cena 100,- Kč na osobu.
 

V případě zájmu Vám rádi pomůžeme se zajištění ubytování nebo zprostředkujeme cimbálovou muziku.

Více informací Vám ráda poskytne Ježová Monika 777 719 116,objednavky@sedleckavina.cz

Nezávazná objednávka


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné