Degustace s občerstvením

Zážitkový program s degustací cca 12 vzorků vín a večerním rautem. Celková konzumace je 1 lahev na osobu.

Degustace s občerstvením

cena za osobu:  600,- Kč                                                   počet osob v programu: 10 až 40 osob

Ochutnává se cca 12 druhů Sedleckých vín v komentované ochutnávce vedené zkušeným degustátorem ( celková konzumace vín je 1 lahev na osobu a počet vzorků a lahví se odvíjí podle celkového počtu osob v programu ). V kterékoli fázi večera lze zakoupit další láhve vína z portfolia Sedleckých vín dle ceníku a vlastního výběru. 

Součástí degustace je studený raut k vínu skládající se dle období z moravských specialit jako např. škvarkové sádlo, nářezy z několika druhů šunek, sýrů, ovoce, zeleniny, vepřových škvarků, uzeného masa, špeku, ap.. Příloha je chléb.

Celková délka je standardně 3 - 4 hod. Program je možné absolvovat od 18,00 - 24,00 hod po celý rok.

 

Pokud skupina návštěvníků má zájem strávit ve sklepě čas po 24,00 hod., je příplatek za celou skupinu 300,- Kč za každou započatou hodinu. 

K tomuto programu si můžete objednat prohlídku sudového výrobního sklepa s ochutnávkou 3 vín, které se natahují pomocí koštýře přímo z výrobních sudů je atraktivním zážitkem a podívanou. Družstevní sklep v Sedleci je jedním z mála sklepů v ČR provozující sudovou technologii v této velikosti. Součástí prohlídky je samozřejmě výklad o historii vinařství Sedlecká vína, vinicích a způsobech zpracování hroznů stejně jako vinifikačních postupech. 

Délka programu je do 1 hod. Pokud je prohlídka součástí jiného programu je cena 100,- Kč na osobu.
 

V případě zájmu Vám rádi pomůžeme se zajištění ubytování nebo zprostředkujeme cimbálovou muziku.

Více informací Vám ráda poskytne Ježová Monika 777 719 116, objednavky@sedleckavina.cz

Nezávazná objednávka


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné