Prohlídka výrobního sklepa

Můžete nahlédnout přímo do našich výrobních prostor, kde jako jedni z mála sklepů v ČR stále provozujeme sudovou technologii v této velikosti.

PROHLÍDKA DRUŽSTEVNÍHO SUDOVÉHO SKLEPA

Prohlídka sudového sklepa s ochutnávkou 3 vín, které se natahují pomocí koštýře přímo z výrobních sudů je atraktivním zážitkem a podívanou. Družstevní sklep v Sedleci je jedním z mála sklepů v ČR provozující sudovou technologii v této velikosti. Součástí prohlídky je samozřejmě výklad o historii vinařství Sedlecká vína, vinicích a způsobech zpracování hroznů stejně jako vinifikačních postupech.
 
Délka programu je do 1 hod.

 

Program je možné objednat jako samostatnou exkurzi do velkého výrobního sudového sklepa nebo jej absolvovat před Vaším zážitkovým programem s degustací jako jeho rozšíření.

V případě samostatné akce je cena 250,- Kč na osobu, počet osob v programu: 10 - 40. Při menším počtu osob je cena 2500 Kč za celou skupinu ( 1- 10 osob ).

Prohlídku je možné absolvovat s ochutnávkou 8 vzorků vín za cenu 400 ,- Kč na osobu. Při menším počtu osob je cena 4000 Kč za celou skupinu ( 1- 10 osob ).

Při menším počtu osob je stanovena cena za skupinu dohodou.

 

Více informací Vám ráda poskytne Miriam Nová 777 719 112, obchod@sedleckavina.cz

Zajímají vás podrobnosti? Chcete připravit nabídku?


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Nezávazná objednávka


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné