Kalendář akcí 2020

Je již tradicí, že každoročně pořádáme pro svoje příznivce Festival Sedleckých vín, kde můžete ochutnat vína z naší produkce a užít si i bohatý kulturní program. I pro letošní rok připravujeme několik dalších zajímavých akci jako je Vinařská benátská noc, zakončená ohňostrojem nebo ukončení turistické sezóny Sedleckým vinobraním.

 

 

ZRUŠENO - Zahájení agroturistické sezóny v degustačním stánku

Slavnostní otevření sezónní ochutnávky vín pod pergolou. Spousta skvělých vín, speciality na grilu a k dobré náladě bude hrát Starobřeclavská cimbálová muzika.

ZRUŠENO - přesun na rok 2021 Hudba na kolech 

Naše vinařství bude jednou ze zastávek, které jsou součástí akce XXV. mezinárodníhohudebního festivalu CONCENTUS MORAVIAE a po dobu trvání akce zde bude hrát bluegrasová skupina Popojedem.

S ohledem na předpokládaný vývoj se festival USKUTEČNÍ !!!

Festival Sedleckých vín 

- zde k nahlédnutí FOTO 2019
 - zde k nahlédnutí FOTO 2018 
- zde k nahlédnutí FOTO 2017 
- zde k nahlednutí FOTO 2016
- zde k nahlednutí FOTO 2015
  • 5. července 2020 se uskuteční již 12. ročník Festivalu Sedleckých vín, který je příležitostí pro setkání všech fanoušků Sedleckých vín.

Filozofií festivalu je to, aby návštěvník neplatil žádné vstupné a platil pouze za ochutnání vína, které si sám vybere. Celým dnem se line bohatý kulturní program. Zajištěno je i kompletní občerstvení v podobě grilovaných specialit, masa na rožni, ryb, klobás apod.

Během festivalu můžete ochutnat celou kolekci našich vín, včetně vín přívlastkových, archivních, ledových i slámových. V minulých ročnících na festivalech vystoupil vítěz soutěže X Factor Jiří Zonyga, hudebník Samson Lenk, písničkár Bob Frídl, písničkář Miroslav Paleček, filmová Saxana Petra Černocká, skupina Maxim Turbulenc, bavič Vladimír Hron, zpěvák Petr Kotvald, herec a zpěvák Josef Laufer, skupina Kamelot, Naďa Urbánková, Abba Revival

V průběhu dne budeme losovat spotřebitelskou soutěž o vlastní výrobky.

Program festivalu:

10,00 hod.               zahájení akce

Festival Sedleckých vín

 

11,00 – 17,00 hod.  Cimbálová muzika Slovácko 

17,00 – 24,00 hod.  hudební skupina Jama Hodonín 

24,00 hod. .....          konec akce

http://www.skupina-jama.cz/index.php?id=o-nas

 

Akce je vhodná i pro rodiny s dětmi, pro které je v areálu připraven dětský koutek s houpačkami, klouzačkou, pískovištěm apod. Vítáni jsou také cyklisté, areál se nachází přímo na vinařské Valtické lichtenštejnské cyklostezce. Možnost stanování přímo v areálu ZD.

Vinařská benátská noc

  • 1. srpna 2020

Po celý den bude nabízeno rozšířené občertsvení v podobě grilovaných specialit s možností ochutnávky celého sortimentu vín včetně ledových a slámových. Od 17,00 hod. zahajujeme taneční zábavu za doprovodu hudební skupiny Apollo Lednice. Vrcholem akce bude tradiční zakončení benátské noci ohňostrojem. Vstup zdarma.

Tématické hudební odpoledne

  • 22. srpna 2020

Pohodové odpoledne se Sedleckými víny a country&bluegrassovou skupinou Popojedem. Spousta dobrého vína a občerstvední. Skupina bude hrát od 14,00 do 18,00 hod.  Vstup zdarma.

Sedlecké vinobraní

- zde k nahlédnutí foto 2019

- zde k nahlédnutí foto 2018

 - zde k nahlednutí foto 2017
- zde k nahlédnutí foto 2015

  

  • 26.září 2020 pořádáme Sedlecké vinobraní

Tradiční podzimní akce našeho vinařství spojená s lisování hroznů, prodejem busedlecké vinobranírčáku, ochutnávkou vín, gastronomickými pochutinami. K dobré náladě bude hrát cimbálová muzika Jožky Šmukaře a zpěvák Jiří Zonyga

Začátek akce je v 10,00 hod.

Konec akce cca 19,00 hod.

Vstup zdarma.

Od 11,00 hod zde bude hrát cimbálová muzika, která se bude v hodinových intervalech střídat s Jirkou Zonygou.

 Přijďte se pobavit, zatančit, ochutnat nějakou specialitu z grilu.

K dobré náladě jistě přispěje i naše vínko.

 

Sedlecká zabíjačka

  • 24. října 2020

Oficiální ukončení vinařské turistické sezóny. Spousta dobrého vína, burčáku, mladého vína a zabíjačkových specialit ( jelítka, jitrnice, tlačenka, ovar, světlá i tmavá polévka, zabijačkový guláš, koláčky ). K dobré náladě bude po dobu akce hrát cimbálová muzika.  Vstup zdarma.

Začátek akce je v 10,00 hod.

Konec akce cca 17,00 hod.

Těšíme se na Vaši navštěvu !

Bližsí informace Vám rádi poskytnou:

Monika Ježová 777 719 116

Čajka David 777 719 112

 

Cyklisté jsou u nás vítáni a nabízíme jim tyto služby:

  • Grilované speciality po celý den.
  • Možnost přespání ve vlastním stanu na louce v našem areálu
  • Sociální zařízení zdarma ( WC, venkovní sprcha bez ohřevu vody )