Teambuilding

I v letošním roce se připravujeme navázat na předešlé roky a obrovský úspěch vinařských teambuildingů.

  • "OKNO DO DUŠE VÍNA"

Celodenní teambuilding s možností ubytování

Spousta milovníků vína by se ráda pokusila vyrobit vlastní víno a to potom se svými přáteli ochutnat. Tenhle neopakovatelný zážitek jsme připraveni Vám nabídnout v prostorách nově zrekonstruovaného  historického vinného sklepa. Hrozny si posbíráte v našich vinicích, vylisujete je na historickém lisu a uložíte mošt do dřevěných soudků. Akce je vhodná pro skupiny od patnácti osob, pro firemní kolektivy, pro partu přátel. Během programu Vás zkušený vinař zasvětí do výroby vína, ochutnáte spoustu vzorků Sedleckých vín. Připravíme pro Vás i krajové speciality, možnost svačinky přímo ve vinici a oběd ve sklípku.

Cílem projektu je nabídnout Vám zážitek, který se nám vinařům opakuje každý rok při vinobraní. O vaše víno se vám budeme v průběhu roku starat a nakonec Vám jej i nalahvujeme. Navrhnete si vlastní etiketu a pak už budete jen ochutnávat a ochutnávat...

Akce je realizovatelná v měsících září / říjen. V ostatních měsích je možné vytvořit program na míru se využitím zelených prací ve vinici a různými vinařskými dovednostmi.

V  předešlých letech se programu zúčastnily jak firemní kolektivy, tak i menší party milovníků vín z celé republiky.

Reference

ČEZ * KOFOLA * LEGO * PLZEŇSKÝ PRAZDROJ * COMPEK * SOMFY * ORSIA * ORGMEDIA * ASTRA ZENECA * ANOVA Sea food * AEGON * ČESKÁ SPOŘITELNA * AARA PHARM * ATOMOTIVE LIGHTING * THOMAS COOK * BMC BRNO

 Staňte se tedy i Vy vinařem!

Podívejte se jak to vypadá naživo.

Více informací Vám rád poskytne Monika Ježová 777 719 116, ochutnavky@sedleckavina.cz


teambuilding

Odpolední teambuilding

Zažijte se svou rodinnou nebo partou přátel nezapomenutelné dobrodružství, při kterém si vyzkoušíte práci na vinici se vším, co k tomu patří. Čeká Vás nejen práce, ale i zábava v podobě degustace vína či romantika u zapadajícího slunce. Jedná se o unikátní zážitkový program, který si účastníci užijí včetně degustace vynikajících vín, místních sýrů a lokálních delikates.

S motykou do vinohradu je tříhodinový program plný zážitků a prožitků v krásném prostředí Lednicko-Valtického areálu pro všechny, kteří touží prožít páteční večer trochu jinak.

Rezervace a poptávka tohoto programu pouze přes Turistické informační centrum Mikulov


 

 

 

Zajímají vás podrobnosti? Chcete připravit nabídku?


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Připojené soubory