Prohlídka výrobního sklepa

Můžete nahlédnout přímo do našich výrobních prostor. Družstevní sklep v Sedleci je jedním z mála sklepů v ČR provozující sudovou technologii v této velikosti.

PROHLÍDKA DRUŽSTEVNÍHO SUDOVÉHO SKLEPA 

Prohlídka sudového sklepa s ochutnávkou 3 vín, které se dle možností natahují pomocí koštýře přímo z výrobních sudů, je atraktivním zážitkem a podívanou. Družstevní sklep v Sedleci je jedním z mála sklepů v ČR provozující sudovou technologii v této velikosti. Součástí prohlídky je samozřejmě výklad o historii vinařství Sedlecká vína, vinicích a způsobech zpracování hroznů stejně jako vinifikačních postupech. Délka programu je do 1 hod.

Program je možné objednat jako samostatnou exkurzi do velkého výrobního sudového sklepa nebo jej absolvovat před Vaším zážitkovým programem s degustací jako jeho rozšíření.

 V případě samostatné akce je cena cca 200,- Kč na osobu, počet osob v programu: 10 - 40, pokud je prohlídka součástí jiného programu je cena cca 150,- Kč na osobu.

Prohlídku je možné absolvovat i s ochutnávkou 8 vzorků vín za cenu cca 250 ,- Kč na osobu. Tuto prohlídku doporučujeme pouze jako samostatnou, počet osob v programu: 10-40.

Při menším počtu osob je stanovena cena za skupinu dohodou.

Více informací Vám ráda poskytne Miriam Nová 777 719 112

 

 

Zajímají vás podrobnosti? Chcete připravit nabídku?


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné